דף הבית » Pro-View ו-MyNice Pro: כלי תכנות למתקינים של נייס

Pro-View ו-MyNice Pro: כלי תכנות למתקינים של נייס

נייס מציגה את Pro-View – הממשק הרב-תכליתי החדש המפשט את עבודת המתקין,
ואת האפליקציה הייעודית MyNice Pro, המאפשרת תכנות, בקרה ותחזוקה של מערכות אוטומציה גם מרחוק.

Pro-View הוא כלי תכנות ייחודי מהדור האחרון, המיועד למתקין. הודות לפונקציות המרובות שלו, Pro-View מאפשר למקצוען לפעול בנוחות מלאה ומקל על ניהול פעולות ההתקנה, התצורה והתחזוקה של המיכון של נייס בקו המוצרים Gate&Door לשערים, מחסומים ודלתות לחנייה מקורה.

ההתקנה אפילו פשוטה ונוחה יותר: עם Pro-View ואפליקציית MyNice Pro, הליכי הגדרת ההתקנה פשוטים ויעילים וניתנים לביצוע בכל שלבי תכנות האוטומציה בנוחות באמצעות הטלפון החכם שלכם.

אפליקציית MyNice Pro מקלה על עבודת המתקין: האפליקציה החדשה מספקת למתקין שורה של כלים זמינים שהופכים את הפעולות למיידיות. ממשק פשוט עוזר לתכנת את המיכון, כולל תיאור קצר לכל פרמטר שמפשט את הליך ההגדרה, ופונקציית החיפוש מאפשרת למצוא בקלות את הפרמטר הדרוש לתכנות להשלמת ההתקנה.

תחזוקה טובות יותר: טכנולוגיית נייס מזהה את יחידת בקרת המיכון של Gate&Door שאתם עובדים עליה ומאפשרת לכם לבדוק ולעדכן את הקושחה, לקרוא את המדריך הרלוונטי ולגשת לכל הפרמטרים באמצעות פונקציית החיפוש.

שליטה מרחוק: אם הלקוח מתקשר כדי להחליף את השלט או להוסיף עוד אחד, ניתן לגשת למאגר ההתקנה של הלקוח, להסיר את השלט הקודם ולשייך את החדש. הכול מתוך המשרד הנוח.

עם Nice Cloud כל מה שאתם צריכים תמיד בשליטה: בחלל הייעודי של Nice Cloud, ניתן לנהל ולנטר את כל החברה מלוח מחוונים אחד. רשימת המתקינים, מיקום גיאוגרפי של לקוחות במפה, סקירה כללית של פעולות וסטטיסטיקה, כל אלה נגישים לעיון בקלות על ידי גישה לאזור שלך, דבר שמגדיל את היעילות ומפחית את זמני התגובה.

שירות טוב וקרוב יותר למקצוענות, הודות ל-Nice Pro-View ואפליקציית MyNice Pro!

גלרית תמונות