נייס שואפת לשפר את איכות החיים על ידי פישוט תנועות היומיום: מוצרים פונקציונליים בעיצוב מרגש המאפשרים לאנשים להיכנס ולצאת מביתם בחופש מוחלט, בנוחות מירבית, וכך ליהנות ממרחבי המגורים שלהם במלואם.

סיגמא אוטומציה יבואנית בלעדית של מנועים לשערים מבית Nice מציעה את המגוון הרחב ביותר, את המערכות המתקדמות ביותר, את העיצוב המשובח ביותר ואת מערכת האוטומציה השלמה והאטרקטיבית ביותר.

הסיפור של Nice

Nice, שנוסדה בשנת 1993, היא חברה איטלקית רב לאומית בתחום האוטומציה הביתית, אבטחת הבית והבית החכם, עם מגוון רחב של פתרונות משולבים לאוטומציה של שערי כנף, שערים נגררים, דלתות מוסך, מחסומי חניה, אזעקה אלחוטית ועוד. בנוסף למערכות אבטחה ליישומים למגורים, מסחריים ותעשייתיים.
נייס מוכרת את מוצריה ליותר מ-100 מדינות עם 24 סניפים ב-5 יבשות, 14 מפעלי ייצור, 13 מרכזי מו"פ ו-2,300 עובדים, תורמים להפצת ה-Made in Italy ברחבי העולם, עם הפתרונות האיכותיים שלה המשלבים בחוכמה טכנולוגיה, עיצוב, חדשנות, קישוריות דיגיטלית וקלות שימוש.
מדי יום מבצעת נייס בדיקות קפדניות ומדויקות, על מנת להבטיח את תקני האיכות והבטיחות הגבוהים ביותר במעבדותיה.
החזון של נייס "עולם ללא מחסומים" והמשימה "לפשט תנועות יומיומיות" מעמיד אתכם במרכז המשוואה, על ידי ניהול ושליטה על  כל מערכות האוטומציה לבטיחות וההתאמה מקסימלית למשתמש.

1993
Lauro Buoro הקים את Nice, ויצר שלטים ואביזרים לאוטומציה של שערים ודלתות מוסך, והציע למגזר האוטומציה הביתית דרך חדשה לייצר ולתקשר. בתחילת שנות ה-90 שוק הסחורות התעשייתיות התאפיין בהצעה אלמנטרית למדי, הצגת מוצרים באמצעות תקשורת אנונימית, תוך התמקדות בלעדית במאפיינים פונקציונליים (עדיין בסיסיים מאוד).
הרעיון העסקי של Nice הציע מערכות אוטומטיות משולבות, שנוצרו כדי לא להיות מסורבלות, אבל קלות לשימוש ומהירות להתקנה, פונקציונליות, ידידותיות הן למעצב פרויקט השתלים, למתקין והן למשתמש הסופי.
1995
נייס הגדילה את ההיצע שלה, והעמידה את המוצרים האלקטרוניים והאלקטרומכניים זה לצד זה כדי להציע לשוק פתרונות אוטומטיים מלאים לשערים ודלתות מוסך.
2000
נייס הרחיבה את המגוון שלה על ידי השתלטות על חברה המייצרת מערכות אוטומציה לסוככים, תריסים גלילה ומסכים סולאריים, והפכה בכך לאחת החברות הבודדות בעולם המסוגלות להציע מגוון שלם של מערכות אוטומציה משולבות לכל סוג של מגורים ו בניין תעשייתי, נשלט על ידי משדר אחד בלבד.
2006
רישום ב- Borsa Italiana S.p.A. מוכנה לקבל אתגרים חדשים נייס הפכה לרשומה בפלח STAR של הבורסה האיטלקית.
2008
נייס נכנסה לפלחי שוק חדשים: מערכות אזעקה ודלתות תעשייתיות. נייס נכנסה לשוק האמריקאי.
2009
Nice הרחיבה את ההיצע של אוטומציה ביתית ומערכות אזעקה אלחוטיות באמצעות קו עסקים חדש של NiceHome.
2010
נייס רכשה את הון הרוב של FontanaArte, החברה ממילאנו המוכרת באיטליה ומחוצה לה על כך שסימנה את "ההיסטוריה של התאורה והריהוט".
2011
נייס רכשה את elero Group, המובילה בייצור מערכות אוטומציה להגנה מפני השמש ותריסים ונציאניים.
נייס נכנסה לשוק הדרום אמריקאי עם Peccinin ורכשה מומחה באוטומציית שערים, KingGates.
2013
הגדלת סדרת מוצרים: הצגת מגוון NiceEra המאופיין בעיצוב וטכנולוגיה מתקדמים.
2014
גישת חדשנות פתוחה: שיתוף פעולה עם חממת מיזמי הסטארט-אפ Digital Magics ויצרנית הריהוט האיטלקית Lago S.p.A.
2015
נייס רכשה את החברה הדרום אפריקאית המתמחה באוטומציית שערים E.T. מערכות.
ניס יצרה את ThePlace, שטח של 3,000 מ"ר. ליד המטה באיטליה: מיקום מעורר השראה, פתוח לחוויות חדשות והשתתפות, שבו כולם יכולים להיות גיבורים פעילים, לתרום לפיתוח רעיונות חדשניים והזדמנויות צמיחה.
2016
נייס אישרה את ההתמקדות שלה בתחום ההתייחסות של אוטומציה לבית ובניין והשיגה יעד חשוב חדש במסגרת צמיחתה בקנה מידה עולמי עם רכישת HySecurity, שחקן מוביל בצפון אמריקה המתמחה בתכנון וייצור של מערכות אוטומציה עבור שערים תעשייתיים ומסחריים, המאופיינים בתקני אבטחה גבוהים ביותר.
1993
1995
2000
2006
2008
2009
2010
2011
2013
2014
2015
2016

הרעיון הנחמד

נוחות למשתמש
עם Nice, תנועה פשוטה היא כל מה שאתה צריך כדי לגרום לכל הבית לזוז: אתה יכול לשלוט ולנהל את כל האוטומציה, השערים והאזעקה שלך בצורה משולבת במכשיר אחד בלבד. פתרונות פשוטים ופונקציונליים, שנועדו להפוך את חייכם בבית לנוחים יותר.
תמיכה במתקין
Nice תומכת ללא הרף במתקינים שלה עם מכירות ושירות טכני מהימן, כמו גם הדרכה מפורטת מתמשכת על מוצרים ותכונות חדשות, נהלי התקנה והתקנים הבינלאומיים העדכניים ביותר.
הצטרפו לנבחרת המתקינים של Nice.
פשטות ובטיחות לכולם
מוצרים קלים לשימוש ופשוטים להתקנה, הן בבנייה חדשה והן בקיימת. המחויבות המתמדת שלנו למחקר טכנולוגי ולעמידה בתקנים הקיימים היא ערובה נוספת לבטיחות ואמינות מוחלטת. Nice פירושו שקט נפשי, גם בבית וגם מחוץ לבית.
למה לבחור במנועים של NICE?

היתרונות שלנו

עיצוב
טכנולוגיה
קיימות
עיצוב

נייס הייתה החברה הראשונה בתחום האוטומציה הביתית שהאמינה שהעיצוב הוא חלק בלתי נפרד. מוצרינו תמיד בלטו באיכות האסתטית הגבוהה והקפדה על הפרטים, ולאורך השנים זכו בפרסים בינלאומיים חשובים.

טכנולוגיה

חטיבת המחקר והפיתוח שלנו מאוישת על ידי צוות מומחים בינלאומי שעובד ללא הרף על פיתוח מוצרים חדשניים יותר.
מדי יום במרכז המחקר והפיתוח מתבצעות בדיקות קפדניות ומדויקות, תוך שימוש בטכנולוגית ובמכשירים החדישים ביותר, על מנת להבטיח את הסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים ביותר.

קיימות

איכות הסביבה הוא אחד ההיבטים המרכזיים שמנחים אותנו במה שאנחנו עושים. באמצעות מחקר על חומרים ידידותיים לסביבה, פיתוח מכשירים הפועלים על אנרגיה סולארית ופתרונות המפשטים את השליטה באור ובחום, נייס משפרת את איכות החיים שלנו באופן בר קיימא, תוך דאגה לאיכות הסביבה.

NICE בפריסה עולמית