דף הבית » פרויקטים » אי בלו ווטרס דובאי

אי בלו ווטרס דובאי

JBR דובאי, איחוד האמירויות

מערכת אוטומציה מחסומי זרוע ובקרת גישה

Bluewaters Island הוא המרכז הרוטט החדש של דובאי: הוא מארח פתרונות מגורים ומסחר, למעלה מ-200 פעילויות אירוח ובידור, כולל סדרה של גנים פנורמיים מוגבהים, כדי להציע לתושבים ולתיירים הזדמנויות מרובות באיכות מעולה. מוקד המתחם הוא גלגל הענק עין דובאי אשר בגובהו של למעלה מ-250 מטר, כובש את שיא העולם והוא עתיד להפוך לאחת מאתרי התיירות המפורסמים בעולם.

מיקומו של האי המלאכותי של הבלוווטרס, ממש מול המרינה של דובאי וליד חוף ג'ומיירה המפורסם, מציע נוף חדש ומרגש של כל מפרץ דובאי. נווה מדבר של שלווה מחוץ להמולה של העיר, עדיין נגיש בקלות הודות לחיבורים המובנים היטב. בנוסף לשביל מרגיע להולכי רגל ומערכת מונוריל של תחבורה ציבורית, האי נגיש בקלות ברכב באמצעות גשר המחבר את היבשת לחניונים התת-קרקעיים המרווחים.

נייס נבחרה על ידי Meraas Group, בעלת הפרויקט, ו-Woods Bagot, האדריכלית אשר ריכזה את העבודות, כשותפה האידיאלית למימוש מערכות ניהול שטחי החניה. ההטמעה מורכבת מכ-40 יחידות M3BAR, מערכות חסם לבקרת גישה, מותאמות אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של ההקשר.

סדרת ה-NiceBar היא הפתרון האופטימלי לבקרת גישה לכבישים באזורי חניה, שבילים פרטיים ובשבילים משותפים, גם עם עוצמת תנועה גבוהה. המאפיינים של אמינות וביצועים גבוהים הנמשכים לאורך זמן, העיצוב החיוני והאלגנטי המלווה במחקר קפדני של חומרים, הופכים את פתרונות Nice לבחירה של נוחות ובטיחות רבה יותר, בכל הקשר.