דף הבית » פרויקטים » נמל טאלין

נמל טאלין

טאלין, אסטוניה

אוטומציה של שערי הזזה

נייס מיישמת את הטכנולוגיה שלה על נמל טאלין, הגדול באסטוניה ואחת המציאות המסחרית העמוסה ביותר של הים הבלטי מבחינת מספר הסחורות והנוסעים במעבר, למעלה מ-10 מיליון בכל שנה.

הפרויקט פותח בשיתוף פעולה עם Sungate, מפיצה מובילה של Nice של מערכות אוטומציה לדלתות ושערים באסטוניה, הפרויקט כלל שיפור ומנוע של 12 שערי הזזה גדולים הממוקמים בכניסה לנמל ושל הדלתות המיועדות לנוסעי הפלגות נכנסות. החלק המורכב והמאתגר ביותר בפרויקט היה שילוב מנועי הרובוס 600 עם מערכת אבטחה ובקרת כניסה קיימת.

פתרון ערכת Nice Robus 600 המשמש בהזדמנות זו, מתאים לאוטומציה של שערי הזזה עד 600 ק"ג; הודות לטכנולוגיה הדו-כיוונית, המערכת מאפשרת תקשורת בשני הכיוונים, בין השלט לאוטומציה. כך ניתן לקבל משוב על קליטה נכונה של הפקודה ולדעת את מצב האוטומציה. יתרה מכך, הודות למערכת ה-BlueBUS, המאפשרת חיבורים עם שני חוטים בלבד בין יחידת הבקרה ועד 7 זוגות של תאי פוטו, התקני בקרה, בטיחות ואיתות, Nice מהווה פתרון מעשי, כיחידת הבקרה וסוללות המאגר PS124 ( אופציונלי) השוכן בתוך Robus ניתן לחבר באמצעות מחבר פלאג-אין מודרך נוח. תוכנית אבחון עצמי עם אות מהבהב מזהה כל מכשול במהלך התמרון. המנוע, החזק והבטיחותי, הופך את האוטומציה לשקטה במיוחד, עם אפשרות להאצה והאטה מתכווננים בתחילת כל תמרון ובסוף.

"פעולה שמתאימה את עצמה ומקשרת את עצמה בצורה מושלמת ביחס לארכיטקטורה הקיימת – מצהיר וויצ'ך ינקובסקי, מנהל אזור הייצוא של ניס – נולד הודות לחזון האסטרטגי של השותף שלנו Sungate. הזדמנות חשובה לפתח את העסק שלנו במדינה מאוד פתוחה מבחינת של פיתוח וחדשנות, המביט אל העתיד עם רעיונות חדשים וסיכויי צמיחה שאפתניים".