דף הבית » פרויקטים » שדות התעופה פיומיצ'ינו וצ'יאמפינו רומא

שדות התעופה פיומיצ'ינו וצ'יאמפינו רומא

רומא, איטליה

מערכת אוטומציה בקרת כניסה

מערכת שדה התעופה של רומא כוללת את רכזת "ליאונרדו דה וינצ'י" בפיומיצ'ינו ורכזת "G.B. Pastine" בצ'יאמפינו. נמל התעופה רומא פיומיצ'ינו, שנחנך ב-1961, הוא המרכז האיטלקי העיקרי לתעבורה סדירה וביניבשתית בינלאומית וביניבשתית, מבנה מתפתח כל הזמן, המתאים לעלייה בניידות. ממוקם במרחק של 32 ק"מ ממרכז העיר רומא, בעיריית פיומיצ'ינו, הוא מונה למעלה מ-43 מיליון נוסעים מדי שנה. נמל התעופה רומא צ'יאמפינו, במרחק של 15 ק"מ בלבד ממרכז העיר הבירה, מוקדש בעיקר לתנועת נוסעים נקודתית, נסיעות אוויריות פרטיות ומדינתיות, טיסות הומניטריות וצבאיות. בשנת 2019 הוא שירת בסך הכל כ-6 מיליון נוסעים.

עבור הפרויקט השאפתני של ניהול חניה משולב המשרת את שדות התעופה רומא פיומיצ'ינו וצ'יאמפינו, חברת ParkIt, שאחראית על העבודה, בחרה במערכות Nice לאוטומציה של בקרת גישה.

הפרויקט מורכב מניהול אוטומטי של 52 שטחי חניה בסך 22,000 מקומות חניה, הנגישים דרך 190 שערי כניסה ויציאה מצוידים במערכת קריאת לוחיות רישוי. עד כה, מדובר באחת מתשתיות החניה הריכוזיות הגדולות באירופה, עבורה סיפקה נייס 552 יישומים כולל מחסומי NiceBar ותאים פוטוגרפיים, עם פריסה מותאמת אישית על פי צרכי הלקוח, והוכיחה את עצמה כשותף התייחסות המסוגל להציע פתרונות אמינים וביצועיים בתחום הקשרי תחבורה גבוהים.

מגוון ה-NiceBar הוא הפתרון האידיאלי לשליטה בגישה לכבישים באזורי חניה, במעברים פרטיים ומשותפים, גם בעצימות תנועה גבוהה; יתר על כן, ניתן להתאים אותו לצרכים ספציפיים. אמינות וביצועים גבוהים הנמשכים לאורך זמן, עיצוב חיוני ואלגנטי המגיע עם מחקר קפדני בחומרים, הופכים את פתרונות Nice לבחירה האולטימטיבית מבחינת בטיחות ונוחות, בכל הקשר.