דף הבית » פרויקטים » Casa 21 Project

Casa 21 Project

Pienza, Val D'Orcia, טוסקנה, איטליה

מערכת לאוטומציה של שערי כנף ושערים נגררים

Casa21 הוא פרויקט פיילוט של פיתוח מחדש אדריכלי הממוקם בסביבה הפנטסטית של Val D'Orcia, ב-Pienza, טוסקנה. היא נולדה מתוך כוונה לחיות ולחוות את היתרונות והרווחה של דיור בר קיימא, בהתאם לתוכנית הפעולה של אג'נדה 21 של האומות המאוחדות ולספרים הירוקים של הקהילה האירופית.

הפרויקט מפגיש באופן סינרגטי את ערכי הביו-ארכיטקטורה, אוטומציה של הבית, העיצוב והפנג שואי, במינון קפדני כדי להציע לתושבי המאה ה-21 בית בריא, אינטליגנטי, יפה ופונקציונלי המבטיח איכות חיים גבוהה.

המטרה היא לחולל מהפכה במורשת הבנייה הקיימת, באמצעות עבודות שיפוץ המכבדות נאמנה את הארכיטקטורה המקורית ובמקביל משלבות באופן בלתי מורגש טכנולוגיות מתקדמות ההופכות את המבנים לביו-אקולוגיים, אקולוגיים וחסכוניים באנרגיה. מבנה העץ, בחיפוי אבן טבעית, משחזר את המראה המקורי של בית החווה, משולב בלב טכנולוגי ביותר.

למעשה, ההזדמנות לשפר את הטריטוריה והבלעדיות של Made in Italy גרמה לכך שחברות רבות יכלו לשתף פעולה בפרויקט זה בשותפות, ולהציע את היישומים שלהן למימוש טכנולוגיה חדשה זו בת קיימא. הפרויקט, שפותח על ידי האדריכלית Simone Seddio מסטודיו PIGRECO>Progetti ומקודם על ידי מוסדות רבים כולל ה-Politecnico di Milano, ראה הקמת שיתופי פעולה רבים.

ניס לקחה חלק ברעיון חדשני זה על ידי הטמעת מערכות האוטומציה של נקודות הגישה, בפרט שער הנדנדה בקצה הנכס ושער ההזזה במוסך התת קרקעי. הפעילות הושלמה על ידי המפיץ המורשה Nice Toscana Service ומהמתקין המורשה Papini מ-Torrita di Siena, שותפה רשמית של ניס באזור טוסקנה.