דף הבית » פרויקטים » Palacio da Brejoeira

Palacio da Brejoeira

מונסאו, פורטוגל

מערכת אוטומציה של שערי כנף.

Palacio da Brejoeira, הממוקם במונסאו, פורטוגל, הוא בניין ניאו-קלאסי שתוכנן על ידי האדריכל קרלוס אמרנטה בתחילת המאה ה-19, המורכב ממבנה גרניט מרשים בצורת L עם שלושה מגדלים. השם בא מהברג'ו הפורטוגזי, כלומר אדמה ביצות, שכן במקור הייתה חווה במקום. בחוץ, גנים בסגנון אנגלי עם בריכות, עצים עלים וקמליות, פסלים של דמויות מיתולוגיות משלימים את היער עם אוסף גדול של עצים אקזוטיים, אגם ואי קטן המוקדש לאוהבים.

הייצור החקלאי, בפרט הוויניפיקציה של יינות לבנים וברנדי, היה מאז ומתמיד מקור ההכנסה העיקרי לאחוזה, הודות לשפע המים והפוריות של האדמה, שהתחזקה עוד יותר במאה האחרונה. הארמון היה זה מכבר מקום מפגש לחיי החברה הפורטוגזים, בפאר רב ובהשתתפות אישים מפוארים; מאז 2010 הוא הפך למוזיאון בעל עניין לאומי, הפתוח למבקרים.

Nice נבחרה על ידי SmartClick Portas Automaticas לשותפה הטובה ביותר לאוטומציה של שער האתר. ההתקנה מורכבת מזוג מנועי Titan Hi-Speed ​​לשערי נדנדה, המצוידים בערכת מקלט ומשדרים ממגוון LoRa®. עם פתרונות Nice Hi-Speed, חזקים ואמינים, השער נפתח ונסגר עד פי שלושה מהר יותר משערים האוטומטיים עם מנועים מסורתיים, כדי לפשט את חיי האנשים ומציעים נוחות מירבית בבטיחות מלאה. מערכות בקרה של LoRa® (Long Range Radio Communication) לשערים ודלתות מוסך מתאימות במיוחד למרחקים ארוכים, שכן הפקודות יכולות להישלח למרחק גדול פי עשרה בערך מזה של פרוטוקולי הרדיו הקודמים.

ז'וזה מארוטה, מנכ"ל נייס פורטוגל, מעיר על הפרויקט הזה: "זה היה סיפוק גדול עבורנו שנבחר לספק את האוטומציות שלנו בהקשר כל כך יוקרתי. נייס מכבדת את הערך שלא יסולא בפז של התרבות ואת הצורך לשמר את המורשת ההיסטורית , לספק את החדשנות שהקידמה הטכנולוגית מעמידה לרשותנו".