מערכות פתיחת שערים

המנועים של Nice הם האיכותיים והחדישים ביותר בעולם, ובעלי מערכות אוטומציה מתקדמות שתהפוך את השליטה על המנועים לנוחה, וקלה.

עם המערכות המתקדמות של Nice, השליטה והבקרה פשוטה לתפעול מכל מקום ובכל זמן.

יותר פרקטי, יותר מסוגנן!
קטן, דק וצבעוני, קל לשמור אותו בכיס או בתיק, או להשתמש כמחזיק מפתחות אלגנטי.
סדרת השלטים של Era Inti מאפשר לך לשלוט בכל מערכת האוטומציה, בלחיצה פשוטה!
התאמה אישית מקסימלית!
מערכת הבקרה המודולרית של NiceWay כוללת סדרה משדרים שתומכים בניידים שונים, בעמידה חופשית או תלויה על הקיר. צבעים רבים, חומרים שונים, עיצוב חיוני: אתה יכול להשתמש ב-NiceWay בכל חדר בבית כדי פשוט לשלוט באוטומציה ובתאורה שלך.
אלגנטיות בעיצוב
מערכת ה- Tag System של נייס היא הפתרון האידיאלי: המערכת מוסתרת מאחורי לוחות קיר רגילים, ומאפשרת לך לשלוט על האוטומציה ללא צורך בעבודות בנייה או חיווט חדש. מערכת ה-Tag היא מכשיר הבקרה האלגנטי והדיסקרטי ביותר, והיא מושלמת בכל בית!
עולם ללא מחסומים
המערכות המתקדמות שלנו הן למענכם, למען הביטחון, השקט, והחופש שלכם!

NICE מזמינה אתכם להצטרף!

היתרונות שלנו

למה לבחור במערכות פתיחת שערים של NICE?

עיצוב
טכנולוגיה
קיימות
עיצוב

נייס הייתה החברה הראשונה בתחום האוטומציה הביתית שהאמינה שהעיצוב הוא חלק בלתי נפרד. מוצרינו תמיד בלטו באיכות האסתטית הגבוהה והקפדה על הפרטים, ולאורך השנים זכו בפרסים בינלאומיים חשובים.

טכנולוגיה

חטיבת המחקר והפיתוח שלנו מאוישת על ידי צוות מומחים בינלאומי שעובד ללא הרף על פיתוח מוצרים חדשניים יותר.
מדי יום במרכז המחקר והפיתוח מתבצעות בדיקות קפדניות ומדויקות, תוך שימוש בטכנולוגית ובמכשירים החדישים ביותר, על מנת להבטיח את הסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים ביותר.

קיימות

איכות הסביבה הוא אחד ההיבטים המרכזיים שמנחים אותנו במה שאנחנו עושים. באמצעות מחקר על חומרים ידידותיים לסביבה, פיתוח מכשירים הפועלים על אנרגיה סולארית ופתרונות המפשטים את השליטה באור ובחום, נייס משפרת את איכות החיים שלנו באופן בר קיימא, תוך דאגה לאיכות הסביבה.

שליטה ובקרה
צפו בדגמי מערכות השליטה והבקרה שלנו